Sędziowie, Nauczyciele, Instruktorzy, Trenerzy i Działacze Tańca Towarzyskiego

Szanowni Państwo!

Z Waszą pomocą i zaangażowaniem organizowany jest aktualnie  XLI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego  o puchar profesora Mariana Wieczystego w 29-ą rocznicę śmierci prof. Mariana Wieczystego.

Zdarzenie to jest  złożeniem hołdu pamięci Profesora, Jego żony Cecylii, syna Artura oraz synowej Barbary przez społeczność związaną z tańcem towarzyskim w Polsce.  Przewidywany jest także Ogólnopolski Turniej Polskich Tańców Towarzyskich i być może spotkanie ludzi związanych z tańcem, w szczególności instruktorów i nauczycieli tańca. Zaś w Nowym Targu Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar prof. Mariana Wieczystego w kategoriach Hobby i Senior (Kontakt dla zainteresowanych: [email protected]; tel.:601 456 394; 18 266 33 69)

Dla przypomnienia, szczególnie młodych sędziom i nauczycieli informuje się, że w przeszłości sędziowie – nauczyciele tańca zawsze pracowali nieodpłatnie w Komisji sędziowskiej tego turnieju. Mamy nadzieję, że i tym razem pomogą nam Państwo zorganizować ten Puchar, który jest turniejem niecodziennym, opartym w dużej części na regulaminie opracowanym przez samego Profesora Mariana Wieczystego.

Organizator turnieju gorąco Was prosi, abyście nie zawiedli i w miarę możności, zgodnie z życzeniem prof. Mariana Wieczystego, także przywieźli ze sobą pary taneczne.

Zgłoszenie tylko drogą elektroniczną, prosimy nadsyłać w terminie do 11 stycznia  2015 roku na adres:

http://www.wieczysty.org/zgloszenia_on_line/

 

Andrzej Golonka